Cela ikholi emuva

Qasha izimoto zethu zokunethezeka kanye nabaqeqeshi

Sinikeza izimoto zokunethezeka nama-coaches ukuqasha ukuze uthuthukise ulwazi lwakho futhi sikwazi ukwenza okuhle kakhulu kuzikhathi zakho. Okubaluleke kakhulu kunokwaneliseka kwakho.
Thatha ithuba lokubona ezinye zezinto ezibonakalayo zeBhubaneswar nezindawo ezizungezile ngenkathi uvakashela i-Odisha.

SL #

UHLOBO

Ama-4HRs-40KMs

Ama-8HRs-80KMs

I-EXTRA / HR

I-EXTRA / KM

1Dzire noma efanayo850150014014
2Scorpio noma efanayo1000180016016
3I-BRV noma efanayo1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda idolobha1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8I-Audi-A3 noma i-BMW-X150001000090090
9I-Mercedes-E6000110001000100

AMANOTHI

  • Usuku lokushayela i-BATA: 200 ku-Sl #1 ku-6, naku-300 ku-7 ku-9
  • I-Night Allowance (22: 00 kuya ku-06: I-00 Hrs): Rs. 200 ku-Sl # 1 ku-6, naku-Rs. I-300 ye-7 ku-9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. I-300 ye-Sl # 1 ku-6 no-R. I-400 ye-7 ku-9
  • Amakhilomitha namahora azoqala futhi aqedele endaweni yethu yokuqasha (igalaji kuya kwegaraji)
  • Ngemva kwe-4 Hrs / 40 Kms slab, ukuvunyelwa kwemizuzu ye-30 kuvunyelwe. Uma kunoma isiphi isandiso esingaphezu kwalolu daba, i-8 Hrs / 80 Kms slab izosetshenziswa. Ekuqedeni kwe-8 Hrs / 80 Kms slab, i-KM / Hour eyengeziwe izokhokhiswa njengokukhokhiswa kwezokuThutha.
  • I-Tax Tax, i-Interstate Tax & Parking izokhokhiswa ngaphezulu njenge-GST yangempela +: 5%.
  • Ngomsebenzi wokuphuma, ibanga elincane lizobalwa ama-250KM ngosuku lusuku lwekhalenda noma ibanga langempela, noma yikuphi okuphakeme. Izinkokhelo zizoba nge-KM ngesisekelo ngasinye ngokwemali ekhokhwayo.
  • Ukuma A / C kuyakhokhiswa ku-Pro-rata basis.
  • Inani elingenhla lizobuyekezwa uma kukhona ukwanda okukhulu kwentengo kawoyela kanye nesakhiwo sentela.

Ama-Coaches A / C aphezulu

I-13-Seater

I-20-Seater, i-27-Seater

I-41-Seater, i-45-Seater

nazo ziyatholakala nathi.

XHUMANA NATHI

ukuze uthole imininingwane eyengeziwe nolwazi

IZINHLELO EZIKHONYWE:

  • Izixwayiso ze-SMS ezizenzakalelayo ekuqinisekiseni kokubhuka.
  • Isexwayiso se-SMS / Imeyili esenziwe ngokuzenzakalela ngokunikezwa kwezimoto ne-Chauffeur ngaphambi kwamahora we-02 we-Pick-up.
  • Daily News Paper, Bottle Bottle Amaminerali, Umbrella, Kit First Aid Kit, Ice-Box kanye Dry Tissue Paper ehlinzekwe kuzo zonke izimoto ngokubambisana.
  • Zonke izimoto zinomoya-moya, azibheki, zihlanzekile futhi zihlanzekile.
  • Ukuze uthole ukuqabuleka, Ukunambitha, izithelo namaJaji kuzolungiselwa izithunywa ngokucela ngezindleko ezengeziwe.
  • Abaqhubi be-Chauffeurs kanye / noma ummeli we-Sand Pebble's Airport, ehlelwe yi-Welcome Placard ku-Airport / Railway Station ukuze bathole izivakashi kanye ne-Pick-up yabo.
  • Izinkambo Zesihlabathi Zesihlabathi zanikeza umshayeli wemoto owaziwayo, ozithobayo, ochwepheshe futhi ojwayele imigwaqo kanye nomfaniswano wenkampani.
  • Ama Co-Ordinators asebenzayo atholakala endaweni yokusingatha izidingo zabaKlayenti ezenzakalweni nasezingqungqutheleni.
  • Ukuzungeza isevisi yekhabhi ye-Clock iyatholakala ku-Corporate Corporate and Executive Travels, ukuvakasha ukuvakasha, ukuvakasha okuqondisiwe nemicimbi ekhethekile.
  • Izinkonzo ezikhethekile zokuqasha amakamelo ziyatholakala emishadweni.
  • Imininingwane yezintandokazi zezintombi igcinwa ku-Data-base yokuhlinzeka ngamasevisi angcono kuma-oda alandelayo.

UKUPHILA KWEMINYAKA:

  • Ukubhuka kwezimoto kufanele kwenziwe ngaphambi kwamahora angu-24. Noma kunjalo, i-Sand Pebbles Operations Desk ingaxhumana uma imoto iyadingeka ngaphakathi kwamahora we-24.
  • Ngenkathi wenza ukubhuka kwe-inthanethi, lonke ulwazi kufomu elinqunyiwe kufanele lunikezwe.
  • Ukubhuka oku-inthanethi njalo kulandela ukukhokha okusheshayo. Noma kunjalo i-Govt esebenzayo. Imali, Izinkokhelo Zamaholide, Imali Yokupaka Izimoto kanye Nezivumelwano Zomgwaqo Ezingaphakathi Zombuso Izinkokhelo kufanele zikhokhwe ngumsebenzisi ngesikhathi sokunikezwa ngeklabhu.
  • Zonke ukubhuka kanye nokuthengiselana okwenziwe ngewebhusayithi yeSand Pebbles kuncike ekuqinisekisweni yiNtshonalanga yamatshe. Izinhlanzi zesihlabathi zinomlandu wokuzisola ngokubhuka okuqinisekisiwe ngokusho kwezidingo ezingaphezu kokulawula kwazo.
  • Imali yokuthenga ye-15% yenani elikhokhisiwe lokukhokha lizokhokhiswa uma ukubhuka kukhanseliwe amahora angu-06 ngaphambili. Uma iklabhu ingaphandle kweGaraji, inani eliphelele lokulinganisa likhokhwa yisimenywa.
  • Ngemuva kokubhuka kwe-inthanethi, Ungahlola isimo sakho nesevisi yethu ye-24Hrs.